Dzień Bezpiecznego Internetu
W minionym tygodniu obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Na lekcjach informatyki oraz zajęciach świetlicowych uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie klasy VII wykonali prezentację multimedialną propagującą bezpieczne korzystanie z zasobów internetowych. Z dużym zaangażowaniem wybrali hasła netykiety, które zostały umieszczone na gazetce. Dzieci z klas młodszych oraz klasa IV obejrzała prezentację multimedialną oraz rozwiązała quiz "Jestem bezpieczny w sieci". Szóstoklasiści pochwalili się swoją wiedzą, używając edytora tekstowego, opisując zagrożenia czyhające w Internecie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!