Logo SP w Przepałkowie

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ocena 0/5

W minionym tygodniu obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Na lekcjach informatyki oraz zajęciach świetlicowych uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie klasy VII wykonali prezentację multimedialną propagującą bezpieczne korzystanie z zasobów internetowych. Z dużym zaangażowaniem wybrali hasła netykiety, które zostały umieszczone na gazetce. Dzieci z klas młodszych oraz klasa IV obejrzała prezentację multimedialną oraz rozwiązała quiz "Jestem bezpieczny w sieci". Szóstoklasiści pochwalili się swoją wiedzą, używając edytora tekstowego, opisując zagrożenia czyhające w Internecie.

Galeria zdjęć

475996185_604321852456586_3057225140599949312_n 476110098_604321605789944_7703530532783152922_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności