Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w Oddziale Przedszkolnym
Z okazji Dnia Dziecka w naszym oddziale przedszkolnym odbyła się wyjątkowa impreza pełna radości, uśmiechu i dobrej zabawy! Na dzieci czekał miły poczęstunek oraz wspólnie spędzony czas w wesołej atmosferze.
Nie zabrakło śmiechu, rozmów i dziecięcej energii. To był piękny dzień pełen niezapomnianych chwil! ❤️
Wszystkim Dzieciom życzymy samych pogodnych dni, spełnienia marzeń i mnóstwa powodów do uśmiechu!
⚽Dzień Dziecka w klasie 2.⚽
Uczniowie klasy 2. aktywnie i radośnie świętowali Dzień Dziecka! Były sportowe emocje podczas gry w piłkę, chwile relaksu przy pikniku oraz słodka niespodzianka – pyszne lody. ☀️
To był dzień pełen ruchu, zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Uśmiechy na twarzach dzieci mówiły wszystko!
Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości, sukcesów i samych pięknych chwil!
https://www.facebook.com/share/r/14mw6xtq9iE/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!