Logo SP w Przepałkowie

Dzień Dziecka

Ocena 0/5

Dzień Dziecka w Oddziale Przedszkolnym 

 

Z okazji Dnia Dziecka w naszym oddziale przedszkolnym odbyła się wyjątkowa impreza pełna radości, uśmiechu i dobrej zabawy! Na dzieci czekał miły poczęstunek oraz wspólnie spędzony czas w wesołej atmosferze.

 

Nie zabrakło śmiechu, rozmów i dziecięcej energii. To był piękny dzień pełen niezapomnianych chwil! ❤️

 

Wszystkim Dzieciom życzymy samych pogodnych dni, spełnienia marzeń i mnóstwa powodów do uśmiechu! 

 

⚽Dzień Dziecka w klasie 2.⚽

 

Uczniowie klasy 2. aktywnie i radośnie świętowali Dzień Dziecka! Były sportowe emocje podczas gry w piłkę, chwile relaksu przy pikniku oraz słodka niespodzianka – pyszne lody. ☀️

 

To był dzień pełen ruchu, zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Uśmiechy na twarzach dzieci mówiły wszystko!

 

Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości, sukcesów i samych pięknych chwil! 

https://www.facebook.com/share/r/14mw6xtq9iE/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności