Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W poniedziałek w klasie pierwszej mialy miejce obchody Dnia Kobiet. Chłopcy złożyli życzenia, wręczyli kwiaty oraz obdarowali Olenkę upominkiem. Miło spędziliśmy czas przy herbatce, grach i konkursach.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!