W poniedziałek w klasie pierwszej mialy miejce obchody Dnia Kobiet. Chłopcy złożyli życzenia, wręczyli kwiaty oraz obdarowali Olenkę upominkiem. Miło spędziliśmy czas przy herbatce, grach i konkursach.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!