Logo SP w Przepałkowie

Dzień Kobiet w klasie I

Ocena 0/5

W poniedziałek w klasie pierwszej mialy miejce obchody Dnia Kobiet. Chłopcy złożyli życzenia, wręczyli kwiaty oraz obdarowali Olenkę upominkiem. Miło spędziliśmy czas przy herbatce, grach i konkursach.

Galeria zdjęć

484178058_632623466293091_3703233696763879847_n 484308569_632623422959762_7376259531185253795_n 484316214_632623702959734_7340161519110617229_n 484374796_632623502959754_8095886071882627299_n 484499226_632623542959750_4368746872674496123_n 484811893_632623669626404_2030420221169403272_n 484815613_632623579626413_5291328780960896821_n 484983797_632623616293076_3223191083189242991_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności