Dzisiaj w klasie IV obchodzono nieco później Dzień Kobiet. Chłopcy stanęli na wysokości zadania, przygotowali poczęstunek i wręczyli upominki. https://www.facebook.com/share/p/16LAvCKGpq/
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!