Dzień Piżamy i Prima Aprilis w nasze szkole!
Dziś było super! W naszej szkole połączyliśmy dwa wspaniałe dni w jeden mega szalony – Dzień Piżamy oraz Prima Aprilis!
Niektórzy uczniowie się nie przebrali, data wydarzenia ich zmyliła i niestety było im "niewygodnie".
Dzień Piżamy to moment, kiedy wszyscy przyszliśmy w swoich najwygodniejszych, najśmieszniejszych piżamach! Było wygodnie i kolorowo! ✨
A do tego – Prima Aprilis! Czas na żarty i psikusy! Nikt nie był bezpieczny! Ktoś zamienił buty, ktoś pożyczył długopis, a na przerwie… kto wie, co się działo?
Spójrzcie na te barwne zdjęcia w piżamach, które będą pamiątką tego zwariowanego dnia!
A Wy, jak spędziliście ten dzień? Macie jakieś świetne żarty do podzielenia?


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!