Finał konkursu "Odblaskowa Szkoła"
Konkurs „Odblaskowa Szkoła” zakończył się wielkim finałem.
Podczas imprezy przypomnieliśmy sobie wszystkie działania, które podjęliśmy w ramach tej ważnej dla bezpieczeństwa dzieci akcji. Podsumowaliśmy również szkolny konkurs plastyczny. Wspólnie śpiewaliśmy piosenkę zachęcającą do noszenia odblasków.
Punktem kulminacyjnym było finałowe rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o ruchu drogowym. Walka była tak zacięta, że konieczna była dogrywka. Wyniki konkursów już wkrótce, a my zachęcamy wszystkich obserwujących do zaopatrzenia się w odblask!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!