Eliminacje szkolnego konkursu oraz ruchu drogowym
Eliminacje szkolnego konkursu wiedzy o ruchu drogowym za nami!
W ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” cały poprzedni tydzień wszyscy uczniowie przystąpili do szkolnych eliminacji. Zostały one podzielone na trzy części, aby każdy mógł wziąć w nich udział.
Konkurs składał się z części praktycznej , gdzie uczestnicy uczyli się prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych, teoretycznej, gdzie rozwiązywali testy, oraz w formie zadań do wykonania na , poszczególnych stanowiskach.
W poniedziałek wielki finał, podczas którego wyłonimy zwycięzców!
W tym dniu podsumujemy też wszystkie działania, które podejmowaliśmy, aby zachęcić uczniów i rodziców do noszenia odblasków.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!