Gminny Konkurs na Kartkę Wielkanocną rozstrzygnięty
Podsumowanie Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną – Wręczenie Nagród!
Informujemy, że zakończył się gminny konkurs na kartkę wielkanocną! Wczoraj miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców, które odbyło się w Urzędzie Gminy w Sośnie. Wójt Gminy osobiście wręczył nagrody oraz dyplomy autorom najpiękniejszych prac.
Z radością informujemy, ze troje naszych uczbiów zostalo nagrodzonych:
Klara Lewandoska klasy II zajęła drugie miejsce w kategori klas 1-3.
Filip Zimny i Dorian Mulcan otrzymali wyróżnienia w kategorii klas 4-8.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za udział w konkursie!
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzinom za wsparcie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że ten konkurs stanie się coroczną tradycją, która łączy naszą społeczność.
https://www.facebook.com/share/p/1FrUFp1VNW/
https://www.facebook.com/share/p/18zCGTggSa/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!