Jest nocka, jest zabawa
Dzisiaj o godz. 10:00 zakończyła się nasza długo wyczekiwana nocka w szkole.
Nie zabrakło zabawy w chowanego z latarkami, seansu filmowego, pizzy i wspólnych pogaduszek do późna.
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę. Było rewelacyjnie.❤️❤️❤️
Kto chętny na powtórkę?

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!