Onko-Mikołaje
Kochani, startujemy z najpiękniejszą akcją w roku!
To już 8 rok kiedy zakładane są czapki mikołajkowe oraz kolejny raz Szkoła Podstawowa w Przepałkowie przystępuje do tak cudownej akcji charytatywnej.
Zbliża się wyjątkowy czas dla nas wszystkich.
Wspólnie wnieśmy odrobinę radości i nadziei w życie dzieci, które zmagają się z chorobą nowotworową.
Razem możemy stać się „Onko-Mikołajami” i sprawić, że dziecięce marzenia staną się rzeczywistością.
Podarujmy dzieciom drobne rzeczy, które wywołają uśmiech!
W tym roku chcielibyśmy zaangażować się w pomoc małym pacjentom bydgoskiej onkologii.
Pamiętajmy, że rzeczy muszą być nowe. Przyniesione rzeczy zostawiamy na półkach we wnęce na korytarzu dolnym.
Klasa II i Wolontariat Szkolny


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!