Logo SP w Przepałkowie

Onko-Mikołaje

Ocena 0/5

Kochani, startujemy z najpiękniejszą akcją w roku!

To już 8 rok kiedy zakładane są czapki mikołajkowe oraz kolejny raz Szkoła Podstawowa w Przepałkowie przystępuje do tak cudownej akcji charytatywnej.

Zbliża się wyjątkowy czas dla nas wszystkich.

Wspólnie wnieśmy odrobinę radości i nadziei w życie dzieci, które zmagają się z chorobą nowotworową.

Razem możemy stać się „Onko-Mikołajami” i sprawić, że dziecięce marzenia staną się rzeczywistością. 

Podarujmy dzieciom drobne rzeczy, które wywołają uśmiech!

W tym roku chcielibyśmy zaangażować się w pomoc małym pacjentom bydgoskiej onkologii.

Pamiętajmy, że rzeczy muszą być nowe. Przyniesione rzeczy zostawiamy na półkach we wnęce na korytarzu dolnym.

 

Klasa II i Wolontariat Szkolny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności