Logo SP w Przepałkowie

Kicia Kocia w podróży

Ocena 0/5

W poniedziałek 16 marca uczniowie zerówki oraz klasy II wybrali się na wyjątkowy wyjazd do kina, gdzie obejrzeli bajkę „Kicia Kocia w podróży”.

 

Wycieczka była pełna radości i pozytywnych emocji – dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły przygody sympatycznej bohaterki, ucząc się przy tym ważnych wartości, takich jak przyjaźń, odwaga i ciekawość świata.

 

Nie zabrakło także wspólnego śmiechu, rozmów i dzielenia się wrażeniami po seansie. To był wspaniale spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

https://www.facebook.com/share/p/1B5UdsGcfU/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności