Tydzień Mózgu w naszej szkole
Tydzień Mózgu w naszej szkole
Jak w całej Polsce, również u nas odbył się Tydzień Mózgu – czas pełen wiedzy, ruchu i dobrej zabawy!
Co się działo?
✔️ plakaty i ciekawostki o mózgu na korytarzach
✔️ lekcje tematyczne i ulotki z technikami uczenia się
✔️ aktywne przerwy
✔️ zagadki i łamigłówki na korytarzach i w toaletach
✔️ Dzień Liczby π
✔️ udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
✔️ udział w akcji „Sępólno skacze”
✔️ konkurs filmowy „Na sportowo żyjesz mądrze i zdrowo”
Nasi nauczyciele uczestniczyli także w powiatowej konferencji
„Mózg, Uczeń, Algorytm: Neurodydaktyka i skuteczne nauczanie w erze sztucznej inteligencji”.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie!
⚠️Pamiętaj- aktywny mózg to skuteczna nauka!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!