Logo SP w Przepałkowie

Tydzień Mózgu w naszej szkole

Ocena 0/5

Tydzień Mózgu w naszej szkole 

Jak w całej Polsce, również u nas odbył się Tydzień Mózgu – czas pełen wiedzy, ruchu i dobrej zabawy! 

 

 Co się działo?

✔️ plakaty i ciekawostki o mózgu na korytarzach

✔️ lekcje tematyczne i ulotki z technikami uczenia się

✔️ aktywne przerwy

✔️ zagadki i łamigłówki na korytarzach i w toaletach 

✔️ Dzień Liczby π 

✔️ udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik 

✔️ udział w akcji „Sępólno skacze” 

✔️ konkurs filmowy „Na sportowo żyjesz mądrze i zdrowo” 

 

Nasi nauczyciele uczestniczyli także w powiatowej konferencji

„Mózg, Uczeń, Algorytm: Neurodydaktyka i skuteczne nauczanie w erze sztucznej inteligencji”.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie! 

⚠️Pamiętaj- aktywny mózg to skuteczna nauka!

https://www.facebook.com/share/v/1GKdUYkvug/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności