Logo SP w Przepałkowie

Logo Szkoły Podstawowej w Przepałkowie

Ocena 0/5

W naszej szkole wczorajszy dzień zapisze się wyjątkowo nie tylko za sprawą podejmowanych licznych mikołajkowych inicjatyw.

  Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich sympatyków naszej szkoły, że z dniem 6 grudnia 2024 nasza szkoła oficjalnie przyjmuje symbol drzewa jako Logo Naszej Szkoły. 

 

Wokół naszej szkoły posiadamy liczne nasadzenia, które ciągle wzbogacamy o nowe gatunki drzew i krzewów. Od wielu lat podejmujemy liczne inicjatywy związane z nowym symbolem naszej szkoły. Od niedawna tradycją naszej szkoły jest sadzenie swojego drzewa przez pierwszaki podczas pasowania. W tym roku również po raz pierwszy wszyscy wzięliśmy udział w sadzeniu lasu w Dębinach. Ponadto przed naszą szkołą rośnie "Brzoza wójta Piotra" oraz "Rajską jabłoń zastępcy wójta Adama", którą posadzili Panowie podczas Dnia Drzewa w października br. W naszych planach kolejne inicjatywy, której drzewo będzie w centrum. 

 

Drzewo towarzyszy nam od zawsze i jest symbolem życia, mądrości i wspólnoty. Cieszymy się, że nasza szkoła zyskała Logo, które charakteryzuje nasze otoczenie i działania.

 

Autorem Logo jest pani Karolina Rózga♥️

Serdecznie dziękujemy pani Karolinie za inicjatywę i cierpliwość podczas prac nad projektem.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności