Logo SP w Przepałkowie

Nasze ciało...

Ocena 0/5

Nasze ciało to skomplikowany i fascynujący mechanizm umożliwiający wykonywanie wielu ważnych czynności. Dzięki niemu możemy się poruszać, oddychać, jeść, a także poznawać świat, przyglądać się pięknu przyrody, słuchać śpiewu ptaków, czuć zapach kwiatów i smak owoców. 

Na dzisiejszej lekcji klasa II dowiedziała się jak funkcjonuje organizm, jaką funkcje pełnią poszczególne narządy oraz że ciało człowieka 

to zespół wielu współpracujących ze sobą układów narządów.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności