Nasze ciało...
Nasze ciało to skomplikowany i fascynujący mechanizm umożliwiający wykonywanie wielu ważnych czynności. Dzięki niemu możemy się poruszać, oddychać, jeść, a także poznawać świat, przyglądać się pięknu przyrody, słuchać śpiewu ptaków, czuć zapach kwiatów i smak owoców.
Na dzisiejszej lekcji klasa II dowiedziała się jak funkcjonuje organizm, jaką funkcje pełnią poszczególne narządy oraz że ciało człowieka
to zespół wielu współpracujących ze sobą układów narządów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!