Odblaskowa Szkoła
✨️Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Przepałkowie odniosła kolejny sukces w zakresie bezpieczeństwa uczniów.✨️
Nasza szkoła znalazła się w pierwszej dziesiątce szkół województwa kujawsko-pomorskiego nagrodzonych w Wojewódzkim Etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła".
Spośród 122 szkół biorących udział w konkursie jest to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy.
W dniu 30 stycznia 2026r. w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy podczas uroczystej gali odebraliśmy nagrodę w wysokosci 1000zł dla szkoły oraz upominki dla wszystkich uczniów biorących udzial w tym wydarzeniu.
Celem akcji „Odblaskowa Szkoła” było popularyzowanie przepisów i zasad ruchu drogowego.
Wszystkie inicjatywy podejmowane w ramach konkursu można zobaczyć we wcześniejszych postach na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej szkoły.
Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do noszenia elementów odblaskowych oraz wspólnego dbania o bezpieczeństwo.
Bo odblask to nie wstyd – to rozsądek! ✨
Serdecznie zapraszamy również do obejrzenia dzisiejszego wydania programu „Zbliżenia” w TVP3 Bydgoszcz, w którym zostanie zaprezentowany reportaż z dzisiejszej gali.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!