Odwiedziny Krasnoludów w ogródku szkolnym!
Nasz ogród odwiedziły krasnale. My Przedszkolaki postanowiliśmy ich poszukać co sprawiło nam wiele radości i satysfakcji. Ukrywali się, ale my bystrym okiem znaleźliśmy każdego z nich. Mieliśmy też okazję zaobserwować i powąchać „mieszankę” aromatycznych ziół. Nasz ogród jest jedna z najważniejszych przestrzeni dla nas dlatego będziemy tu często wracać.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!