Zdrowy nawyk aktywności ruchowej!
Realizując program wychowawczo-profilaktyczny, który jest napisany zgodnie z kierunkami polityki oświatowej państwa, klasa druga kształtowała zachowania służące zdrowiu, rozwijała sprawność fizyczną i nawyk aktywności ruchowej. Na zajęciach uczniowie samodzielnie stworzyli "Zośkę" i wymyślali pod kierunkiem wychowawcy wspaniałe kreatywne zabawy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!