Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon
W pierwszym semestrze tego roku szkolnego odbył się w naszej szkole "Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon" skierowany do uczniów klas I - VIII. Jego celem było sprawdzenie matematycznych umiejętności oraz zachęcenie do rozwijania pasji i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia.
Udział w konkursie wzięło 10 uczniów naszej szkoły, począwszy od klasy 1 do 8.
Po otrzymaniu wyników okazało się, że nasi uczniowie spisali sie na medal.
Na szczególne wyróżnienie zasługują Klara i Maja z klasy 2, które zajęły 4 miejsce w Polsce. Pozostali uczniowie plasowali się w okolicach miejsca 15.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo!
W ubiegłym tygodniu uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Serdecznie dziekujemy sponsorom za wsparcie.❣️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!