Pamiętamy
#szkołapamięta#
W środę, 30 października br., dzieci z zerówki oraz z klasy I i II wraz z opiekunami: p. Małgorzatą Knitter, p. Sandrą Knitter, p. Karoliną Rózga, p. Barbarą Zapalską oraz ks. Krzysztofem Węsierskim udały się autokarem na cmentarz w Komierowie. W drodze dzieci śpiewały piosenki. Po dotarciu na cmentarz wszyscy zgromadzili się przy cmentarnym krzyżu, gdzie na początku była wspólna modlitwa za zmarłych, potem katecheza o życiu wiecznym oraz lekcja historii o Nieznanych Żołnierzach-poleglych w czasie II wojny światowej, których groby znajdują się na cmentarzu. Następnie opiekunowie zapalili dzieciom znicze, które zostały postawione na grobach. Po upamiętnieniu Nieznanych Żołnierzy dzieci udały się na groby swoich bliskich zmarlych. Po zrealizowaniu celu wycieczki, śpiewając piosenki, z radością wróciliśmy do szkoły.
ks. Krzysztof Wesierski - katecheta


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!