Październik miesiącem Maryi
Miesiąc październik poświęcony jest
Maryi i modlitwie różańcowej.W związku z czym uczniowie klasy I i II w duchu tych wartości chrześcijańskich, udali się z księdzem pod krzyż w Przepałkowie.Tam odmawiając modlitwy i śpiewając pieśni religijne zapalili znicz oraz złożyli symboliczne kwiaty.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!