Logo SP w Przepałkowie

Październik miesiącem Maryi

Ocena 0/5

Miesiąc październik poświęcony jest 

Maryi i modlitwie różańcowej.W związku z czym uczniowie klasy I i II w duchu tych wartości chrześcijańskich, udali się z księdzem pod krzyż w Przepałkowie.Tam odmawiając modlitwy i śpiewając pieśni religijne zapalili znicz oraz złożyli symboliczne kwiaty.

Galeria zdjęć

462157511_524717607083678_2037189669767614938_n 462578784_524717350417037_7293136720168921047_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności