Logo SP w Przepałkowie

Spontaniczny mecz

Ocena 0/5
  • ⚽Spontaniczna akcja, mnóstwo radości!

We wtorek na szkolnym boisku odbył się spontaniczny mecz nauczycieli z uczniami. Pomysł narodził się wśród męskiej kadry naszej szkoły i niemal w jednej chwili został wprowadzony w życie. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

 

Nie liczył się wynik, lecz dobra atmosfera, ruch na świeżym powietrzu i wspólnie spędzony czas. Na boisku było dużo śmiechu, sportowych emocji i wzajemnego dopingu. Takie chwile pokazują, że szkoła to miejsce, gdzie można nie tylko zdobywać wiedzę, ale także budować świetne relacje.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pozytywną energię. Kto wie, może taka spontaniczna akcja stanie się naszą szkolną tradycją? ⚽

https://www.facebook.com/share/r/1KjxtDZyQG/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności