Spotkanie z rzeźbiarzem
„Żeby ludzie raz zrozumieli,
że sztuka to wyraz duszy
– to by sztukę robili tak,
jak ptak śpiewa.
Przestałaby ona być tą zmorą
i nie trzeba by było tyle o niej gadać.
Ale ludziom ciągle się zdaje,
że sztuka to jest coś z zewnątrz nas,
do czego trzeba przewracać oczami,
do czego trzeba dążyć, czemu się poświęcać,
— Stanisław Witkiewicz
Wczoraj na zajeciach gościliśmy rzeźbiarza Pana Zbigniewa Jurka, który wtajemniczyl nas w tajniki rzeźbiarstwa oraz zaprezentował swoją twórczość.
Było to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań autorskich, w ramach realizacji innowacji pedagogicznej" I Ty możesz zostać artystą".


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!