Logo SP w Przepałkowie

Spotkanie z rzeźbiarzem

Ocena 0/5

„Żeby ludzie raz zrozumieli, 

że sztuka to wyraz duszy 

– to by sztukę robili tak, 

jak ptak śpiewa. 

 

Przestałaby ona być tą zmorą 

i nie trzeba by było tyle o niej gadać.

 

Ale ludziom ciągle się zdaje, 

że sztuka to jest coś z zewnątrz nas,

do czego trzeba przewracać oczami, 

do czego trzeba dążyć, czemu się poświęcać, 

 

— Stanisław Witkiewicz

 

Wczoraj na zajeciach gościliśmy rzeźbiarza Pana Zbigniewa Jurka, który wtajemniczyl nas w tajniki rzeźbiarstwa oraz zaprezentował swoją twórczość. 

Było to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań autorskich, w ramach realizacji innowacji pedagogicznej" I Ty możesz zostać artystą".

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności