Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
W ubiegły piątek nasza szkoła już po raz kolejny uczestniczyła w akcji "Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - edycja 14".
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niespotykany sposób.
"Tabliczkowa wiedza" sprawdzana była w niecodzienny sposób - podczas krótkich egzaminów. Uczniowie losowali przykłady na kole fortuny i odpowiadali na nie w określonym czasie. Każdy kto odpowiedział poprawnie na wszystkie zadania otrzymał odznakę Mistrza Tabliczki Mnożenia.????????????
2️⃣✖️9️⃣????1️⃣8️⃣
Dodatkowo na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali różne zagadki i quizy, a maluchy z oddziału przedszkolnego pięknie pokolorowały obrazki z wizerunkiem Mądrej Sowy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!