Tupie w trawie jakiś zwierz...
„Tupie w trawie jakiś zwierz, toż to drepcze mały jeż”
Polska złota jesień już zawitała za oknami naszej szkoły. Na zajęciach świetlicowych poszliśmy pozbierać piękne kolorowe liście i robiliśmy z nich przestrzenne jeżyki. Nasze prace bardzo nam się podobają. Już mamy kolejne pomysły na wykorzystanie darów jesieni….zaglądajcie do nas!
https://www.facebook.com/share/p/1BZJhzURNF/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!