Czerwony dywan, uśmiechy i brawa
Czerwony dywan, uśmiechy i brawa — bo każdy z nas zasługuje na chwilę blasku!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, za sprawą uczniów nasza szkoła zamieniła się w małą galę — z szarfami, wyjątkowymi tytułami i wielkim sercem. ❤️
Drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły, każdy z Was to gwiazda edukacyjnego Hollywood w SP Przepałkowie! ⭐
Wspólnie tworzymy jedną, niepowtarzalną społeczność szkolną. To dzięki Wam szkoła żyje, rośnie i staje się miejscem pełnym wyjątkowych chwil.
Dziękujemy.❤️❤️❤️
Oto odznaki:
Odznaka „SZKOLNA DOBRA WRÓŻKA” dla Pani Asi, bo zawsze i wszędzie można na nią liczyć, pocieszy, przytuli i znajdzie wyjście z każdej sytuacji.
Odznaka „SZKOLNY REŻYSER” dla Pani Gosi K. za codzienne pisanie scenariuszy i grę aktorską z grupą przedszkolaków.
Odznaka „SZKOLNY KOLOROWY PTAK” dla Pani Zuzi, bo o dekoracje w szkole dba i kolorowe ciuchy ma.
Odznaka „SZKOLNA APARATKA” dla Pani Karoliny za ciekawe zdjęcia i filmiki.
Odznaka „SZKOLNY CLEANER” dla Pani Beaty za porządek w szkole.
Odznaka „SZKOLNY ŚMIESZEK” dla Pani Sandry za szczery uśmiech każdego dnia.
Odznaka „SZKOLNA KRÓLOWA MATKA” dla Pani Dyrektor Marleny, która wiecznie dba o swych poddanych.
Odznaka „SZKOLNY SPEAKER” dla Pana Sławka za długie monologi nasączone faktami historycznymi i życiowymi.
Odznaka „ SZKOLNY MACGYWER” dla Pana Janusza, który naprawi wszystko co się zepsuje.
Odznaka „SUPERKATECHETA” dla Księdza Krzysztofa za pasję i zaangażowanie w przekazywanie uczniom wiary.
Odznaka „ SZKOLNY SZERYF” dla Pani Danki, której nie umknie żadne przestępstwo autobusowe.
Odznaka „SZKOLNY DRIVE KING” dla Pana Gabrysia za szybką, szaloną ale bezpieczną jazdę autobusem szkolnym.
Odznaka „SZKOLNY CHILLER” dla Pani Gosi F. za luz i spokój.
Odznaka „SZKOLNY FLASH NA SZPILKACH” dla Pani Basi, która niczym Flash z prędkością światła pokonuje szkolne korytarze i schody w szpilkach.
Odznaka „ SZKOLNY MEGAFON” dla Pani Stelli, zawsze najgłośniejszy głos na korytarzu.
Odznaka „ SZKOLNY POWERBANK” dla Pani Kasi która zawsze tryska energią i potrafi nią zarażać innych, jest zawsze uśmiechnięta, pełna pomysłów i gotowa do działania.
Odznaka „SZKOLNA OAZA SPOKOJU” dla Pani Beaty za miły i spokojny ton głosu.
Odznaka „SZKOLNA CIOCIA” dla Pani Uli za pyszne obiadki.
Odznaka „SZKOLNY MEDYK” dla Pani Bogusi za plasterki na rany i mierzenie temperatury.
Odznaka „SZKOLNY DETEKTYW” dla Pani Agaty za nieustanne poszukiwania prawidłowego „der, die czy das” w każdej wypowiedzi.
Odznaka „SZKOLNY SUPPORTER” dla Pani Gosi S. za długie i wspierające rozmowy.
❤️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!