W naszej szkole pojawił się dystrybutor do wody!!
Po wakacjach na uczniów czeka nie lada niespodzianka .W naszej szkole pojawił się dystrybutor do wody. Celem zakupu dystrybutora jest popularyzacja picia wody jako podstawowego napoju i kształtowanie dobrych nawyków i odpowiedzialności społecznej dotyczącej ochrony środowiska nie tylko wśród najmłodszych, ale starszych uczniów i rodziców. Już po pierwszej przerwie zauważyliśmy wysokie zainteresowanie. Zachęcamy do przynoszenia bidonów i korzystania z wody.
Kwota uzbierana z zakończenia roku- 600 zł.
Cena za butle 19L- 27.99 zł, koszt miesięczny dzierżawy dystrybutora - 29.99 zł, copółroczna obowiązkowa sanityzacja- 73,80 zł.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!