Logo SP w Przepałkowie

W naszej szkole pojawił się dystrybutor do wody!!

Ocena 0/5

 Po wakacjach na uczniów czeka nie lada niespodzianka .W naszej szkole pojawił się dystrybutor do wody. Celem zakupu dystrybutora jest popularyzacja picia wody jako podstawowego napoju i kształtowanie dobrych nawyków i odpowiedzialności społecznej dotyczącej ochrony środowiska  nie tylko wśród najmłodszych, ale starszych uczniów i rodziców. Już po pierwszej przerwie zauważyliśmy wysokie zainteresowanie. Zachęcamy do przynoszenia bidonów i korzystania z wody.


 Kwota uzbierana z zakończenia roku- 600 zł.
Cena za butle 19L- 27.99 zł, koszt miesięczny dzierżawy dystrybutora - 29.99 zł, copółroczna obowiązkowa sanityzacja- 73,80 zł.

Galeria zdjęć

458209502_494472150108224_1010826589204628234_n 458513377_494416793447093_3400771771169048882_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności