Wielkanocne poszukiwania
Wczoraj dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w radosnym poszukiwaniu prezentów od zajączka.
Z wielkim entuzjazmem i uśmiechem na twarzach przedszkolaki przemierzały szkolny ogród, wypatrując ukrytych niespodzianek. Po chwili poszukiwań udało się odnaleźć kolorowe torebeczki, które były wypełnione prezentami.
To była wspaniała zabawa pełna emocji, śmiechu i radości. Dzieci świetnie się bawiły, a odnalezione upominki sprawiły im ogromną przyjemność.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!