Wygrywanie...
„Wygrywanie to nie tylko kończenie biegu na pierwszym miejscu. To nie tylko pokonywanie innych. To przede wszystkim pokonywanie samego siebie; swojego ciała, swoich ograniczeń, swojego strachu…”
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przepałkowie sumiennie przygotowywali się do zawodów sportowych, pokonywali swoje słabości i ograniczenia, aby bez strachu wziąć udział w rywalizacji. Młodsze grupy brały udział w Trójboju i Czwórboju, natomiast starsze w LA indywidualnej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom: tym, którzy zdobyli medale indywidualnie, oraz tym, którzy przyczynili się do sukcesu zespołu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!