Logo SP w Przepałkowie

Wygrywanie...

Ocena 0/5

„Wygrywanie to nie tylko kończenie biegu na pierwszym miejscu. To nie tylko pokonywanie innych. To przede wszystkim pokonywanie samego siebie; swojego ciała, swoich ograniczeń, swojego strachu…” 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przepałkowie sumiennie przygotowywali się do zawodów sportowych, pokonywali swoje słabości i ograniczenia, aby bez strachu wziąć udział w rywalizacji. Młodsze grupy brały udział w Trójboju i Czwórboju, natomiast starsze w LA indywidualnej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom: tym, którzy zdobyli medale indywidualnie, oraz tym, którzy przyczynili się do sukcesu zespołu.

https://www.facebook.com/share/p/1XgME4F4tW/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności