Pasowanie na Ucznia
14 listopada odbył się apel z okazji "Pasowania na Ucznia". Uczniowie zaprezentowali występ artystyczny, przygotowany przy współpracy starszych kolegów. Następnie złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez Panią dyrektor na uczniów naszej szkoły.
Rodzice oraz Samorząd Uczniowski obdarowali pierwszoklasistów upominkami.
Po części artystycznej, wspolnie z rodzicami i Panią dyrektor, w ogrodzie ekologicznym zasadziliśmy lipę. Miłą niespodzianką był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Uczniowie klasy I z wychowawcą

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!