Co u pierwszaków?
Minął wrzesień, a wraz z nim miesiąc nauki
w klasie I. Pracowaliśmy dzielnie, ucząc się pisać pierwszych liter i cyfr. Wiemy, kto pracuje w naszej szkole i jak się zachować w przypadku niebezpieczeństw i wypadków.
Uczestniczyliśmy we wszystkich działaniach na terenie szkoły. A w jakich? Zapraszamy do naszej fotorelacji.
Klasa I
z wychowawcą


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!