Logo SP w Przepałkowie

Co u pierwszaków?

Ocena 0/5

Minął wrzesień, a wraz z nim miesiąc nauki 

w klasie I. Pracowaliśmy dzielnie, ucząc się pisać pierwszych liter i cyfr. Wiemy, kto pracuje w naszej szkole i jak się zachować w przypadku niebezpieczeństw i wypadków. 

Uczestniczyliśmy we wszystkich działaniach na terenie szkoły. A w jakich? Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Klasa I

z wychowawcą

Galeria zdjęć

461859819_514708574751248_252553128114543848_n 461938530_514708671417905_5237669506301300617_n 461988759_514708701417902_6372647687520662393_n 462013251_514708538084585_1571504888555199432_n 462082237_514708761417896_6131675787354134094_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności