Kim chciałbyś zostać jak będziesz dorosły?
Kim chciałbyś zostać jak będziesz dorosły?
To pytanie chyba słyszał każdy. Który więc chłopiec nie chciał zostać policjantem albo strażakiem? Ten pierwszy niewątpliwie zalicza się do zawodów niezwykle ważnych, ale też kojarzącym się z bezpieczeństwem i porządkiem. Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Szkole asp. sztab. P. Aleksandrę Bratz i P. asp. Iwonę Czajkowską z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.
Tematem przewodnim było bezpieczeństwo na drodze. Panie Policjantki opowiedziały jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, ale też co zrobić w sytuacji zagrażającej życiu.
My wiedzieliśmy, ale przypomnijmy. Numer alarmowy - 112.
Nie obyło się także bez prezentów. Zostaliśmy obdarowani odblaskami, które natychmiast założyliśmy na rękę.
Takie spotkania są bardzo ważne, gdyż uczą nas właściwych zachowań od najmłodszych lat.
Dziękujemy za spotkanie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!