Logo SP w Przepałkowie

Dzieciństwo Bez Przemcy

Ocena 0/5

Gmina Sośno przystąpiła do Ogólnopolskiej Kampanii „Dzieciństwo Bez Przemocy” organizowanej w dniach 08.10.2024 r . – 19 listopada 2024 r. przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, we współpracy z Krajową Koalicją na rzecz Ochrony Dzieci, pod patronatem Rzeczniczki Praw Dziecka. 

 

Kampania koncentruje się na:

- uwrażliwianiu społeczeństwa na problem krzywdzenia dzieci w Polsce,

- wspieraniu ludzi w reagowaniu na przemoc wobec dzieci, 

- promowaniu idei uważnego rodzicielstwa,

- promocji systemowych rozwiązań na rzecz ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Partnerzy kampanii:

- Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Droboszewskiego w Wąwelnie

- Szkoła Podstawowa w Przepałkowie

- GOPS Sośno.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności