Serdeczne podziękowania dla Pani Weroniki oraz rodziców uczniów klasy 1 za zaproszenie i zorganizowanie Dnia Dziecka w sali zabaw LEŚNA PRZYGODA♥️♥️♥️ https://www.facebook.com/share/r/192hpnXLya/
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!