Dzień Chłopaka
Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny przygotowały dla swoich kolegów wiele niespodzianek i upominków. Wszyscy spędzili miło czas podczas wspólnego świętowania.
Krótka historia tego dnia:
Dzień Chłopaka jest oficjalnie obchodzony na świecie od 19 listopada 1999r. Zainicjowany został w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Miał być symbolem równowagi płci oraz odpowiedzią na Międzynarodowy Dzień Kobiet.
W Polsce wypada on 30 września. Tego dnia dziewczyny składają chłopakom życzenia, a czasem wręcza ja im drobne upominki.
Dla wszystkich Chłopców tych małych i dużych:
By się spełniły Wasze życzenia,
by się ziściły Wasze marzenia,
by uśmiech często gościł na Waszej twarzy,
byście zdobyli szczyt swoich marzeń.
Tego i wiele więcej życzą Dziewczyny.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!