Logo SP w Przepałkowie

Dzień Misia

Ocena 0/5

Dzisiejszy poranek dla każdego z naszej szkoły był bardzo miły, a to za sprawą cudownego kudłatego niedźwiedzia. Misiek witał sie z dziecmi i pracownikami szkoły przytulasem lub przybiciem piątki.

Tym akcentem uczciliśmy przypadający na dzisiaj 25.11.2025r. Dzień Pluszowego Misia.

Serdeczne podziękowania dla firmy Animacje KLAWO za udostępnienie Baloo.❤️

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności