Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dzisiaj reprezentacja naszej szkoły w grupie starszej w składzie:
1.Wojtek Łysek
2.Szymon Wolski
3.Magda Piotrowska
4. Patrycja Wawrzyniak
Uczestniczyła w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Sośnie.
Turniej składał się z trzech części:
- testu wiedzy
- testu skrzyżowań
- jazdy na torze przeszkód
Nasi zawodnicy wspaniale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami zdobywając l miejsce drużynowe w eliminacjach gminnych oraz I miejsce w konkurencjach indywidualnych w grupie starszej, zdobył nasz bezkonkurencyjny lider - Wojtek Łysek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i szykujemy się do kolejnego etapu turnieju na szczeblu powiatowym 26.04.2025r. w Więcborku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!