W ogródku sensorycznym
W naszym ogródku sensorycznym już rozkwitło i zapachniało. ☘️
A to za sprawą dzielnych przedszkolaków, które już kilka dni temu najpierw oczyściły ziemię, a następnie posadziły cebulki pierwszych wiosennych kwiatów i nie tylko.
Pachnie już szczypior, aromatyczny por i wschodzi cebula, a już wkrótce poczujemy zapach melisy i mięty.
Ale to jeszcze nie koniec.
Uczymy się przez pracę i doświadczamy zmysłami.
Z radością wchdzimy do ogrodu i obserwujemy zachdzące w nim zmiany.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!