Kolejne otwarcie szkolnego sklepiku
Kolejne otwarcie szkolnego sklepiku za nami.
Uczniowie z samorządu szkolnego znowu wcielili się w role sprzedawców. Musieli wykazać się umiejętnością szybkiego liczenia w pamięci i sprawnego wydawania reszty.
Na klientów czekała niespodzianka.
Za zrobione zakupy każdy wpisywał swoje imię i nazwisko na karteczkę, którą później wrzucał do koszyczka. Po zamknięciu sklepiku wylosowana osoba otrzymała słodką niespodziankę.
Dziękujemy za zakupy i zapraszamy za miesiąc.
Ponownie serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów Pani Ani i Panu Wojtkowi. ❤️❤️❤️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!