Magia Czarownicy
- Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy II i III uczestniczyły w wyjeździe do CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Obejrzały interaktywny spektakl teatralny pt. "Magia Czarownicy”. Przedstawienie łączyło elementy iluzji, teatru, humoru i efektów świetlnych, opowiadając o przygodach młodej czarownicy Sabriny, uczęszczającej do szkoły magii „Abrakadabra”. Główna bohaterka uczyła się sztuczek, lewitacji i zaklęć, pokazując dzieciom, że wytrwałość, wiara w siebie i nauka prowadzą do sukcesu. Oczarowani byliśmy wspaniałą grą aktorów oraz wykonywanymi przez nich sztuczkami iluzjonistycznymi. Takiego spektaklu jeszcze nie oglądaliśmy!
- https://www.facebook.com/share/p/1AFWZqPL2X/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!