Owoce i warzywa
My przedszkolaki i nasi rodzice wiemy jak ważny element stanowią owoce. Nasze śniadania są przepełnione bogactwem witamin, a my z przyjemnością po nie sięgamy. Postanowiliśmy więc z naszymi paniami samodzielnie przygotować szaszłyki owocowe. Każdy z nas mógł nabić owoc, który lubi najbardziej i go zjeść. Królem tym razem okazał się arbuz. To była pyszna aktywność i na pewno do niej jeszcze wrócimy .
Zachęcamy do jedzenia owoców i warzyw!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!