Logo SP w Przepałkowie

Prima Aprilis

Ocena 0/5

Prima Aprilis w wykonaniu klasy III

Uczniowie przygotowali wyjątkową niespodziankę.

Odwiedzali klasy, pytając, czy mogą zaprezentować krótkie przedstawienie. Gdy wszyscy z zainteresowaniem czekali na występ… rozlegało się radosne: „Primaaa Aprilis!”.

Żart udał się znakomicie, a uśmiechy pojawiły się na wielu twarzach. Na zakończenie trzecioklasiści wyjaśnili, skąd wzięła się tradycja Prima Aprilis i co oznacza ten dzień.

Brawo za pomysłowość, odwagę i świetną zabawę! 

Takie dni w szkole lubimy najbardziej.

https://www.facebook.com/share/r/1EUnB9UDjx/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności